Oknodoplňky / plastová okna a dveře, euro okna a dveře,vnitřní a venkovní žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, zárubně, rolety


Přejdi na obsah

Euro BRILANT Natur Line

Žaluzie > HorizontálníEuro BRILANT Natur Line


Žaluzie na plastová a EURO okna, určená k montáži do rámu okna. Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva, jak tónem zabarvení, tak věrným žilkováním dřeva. Všechny profily jsou potaženy Renolitovou fólií.

Technicky je základ Wood line Brilant postaven na mechanice žaluzie Euro Brilant. Ovládání je velice snadné a jednoduché a veškerá manipulace je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje.

K fixování žaluzie slouží fixační struny které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem. Všechny uchycovací komponenty jsou skryty oku, takže nedochází k narušování estetického dojmu.

Vzorky profilů v imitaci dřeva

Sorento balsamico, otevřít náhledTmavý dub, otevřít náhledNevada, otevřít náhledPřírodní dub, otevřít náhledSierra, otevřít náhledDouglas, otevřít náhledOřech, otevřít náhledZlatý dub, otevřít náhledOregon, otevřít náhledSapeli mahagon, otevřít náhledVzorky lamel v imitaci dřeva

60, otevřít náhled61, otevřít náhled62, otevřít náhled63, otevřít náhled64, otevřít náhled65, otevřít náhled
NáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku