Oknodoplňky / plastová okna a dveře, euro okna a dveře,vnitřní a venkovní žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, zárubně, rolety


Přejdi na obsah

Atypické žaluzie

Žaluzie > HorizontálníAtypické žaluzie

V současné době se stále častěji vyskytují okna různých nestandartních tvarů, ať již trojúhelníkových , lichoběžníkových, obloukových a podobně.
Zastínění lze provést několika způsoby, v závislosti na tvaru a požadavcích zákazníka.

Horizontálními žaluziemi lze zastínit prakticky jakýkoliv tvar.
Lichoběžníkové, trojúhelníkové a podobné okna zastiňujeme převážně na mechanice Euro klasik ,která umožňuje po technické stránce výrobu takového zastínění a současně je esteticky na takové úrovni, že splňuje náročné požadavky zákazníka.

Obloukové žaluzie řešíme pomocí speciálního profilu, který lze technologickými úpravami vytvarovat do požadovaného tvaru. Nemusí se jednat o část kruhu, ale je možno vyrobit i nepravidelnou křivku.Profil je uzavřený, což zvyšuje estetický dojem celé žaluzie. Její upevnění a způsob ovládání je volen s ohledem na technické možnosti a přání zákazníka.
Žaluzie lze vyrobit jak ve standardním tak v domykavém provedení. Na dřevěná euro okna lze použít lamely v imitaci dřeva včetně dřevěných krycích profilů.
NáhledVzorkovník lamel

Bílá, otevřít náhledTmavě béžová, otevřít náhled23, otevřít náhled42, otevřít náhledBronzová, otevřít náhledČerná, otevřít náhledČervená, otevřít náhledHnědá, otevřít náhledHnědá metalíza, otevřít náhledNerez, otevřít náhledRůžová, otevřít náhledRůžová metalíza, otevřít náhledSlonová kost, otevřít náhledStříbrná, otevřít náhledStříbrná lesklá, otevřít náhledStříbrná metalíza, otevřít náhledSvětle béžová, otevřít náhledSvětle modrá metalíza, otevřít náhledTmavě modrá, otevřít náhledSvětle zelená, otevřít náhledTmavě zelená, otevřít náhledZlatá, otevřít náhledVzorkovník profilů

Bílá, otevřít náhledHnědá, otevřít náhled

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku